TaxPol
Napisz wiadomość Mapa witryny
Oferujemy kompleksowe wsparcie
Start
O nas
Oferta
Certyfikaty
Do pobrania
Aktualności
SPECJALNA OFERTA
Kontakt
SZKOLENIA PODATKOWE

Oferujemy możliwość przeprowadzenia szkoleń dla naszych klientów z zakresu prawa podatkowego i rachunkowego. Szkolenia są przygotowywane zawsze na miarę potrzeb przedsiębiorców i działów finansowo-księgowych ich firm. Oferujemy praktyczne rozwiązania, ułatwiamy codzienną pracę, rozwiązujemy podatkowe zawiłości, skutecznie wyjaśniamy bieżące i planowane zmiany podatkowe.

Szkolenia są prowadzone przez wyspecjalizowanych doradców podatkowych.

Korzyści z naszych szkoleń:

  • dojazd do siedziby klienta w dogodnym dla niego terminie,
  • małe, kameralne grupy,
  • możliwość uzyskania odpowiedzi przez eksperta na każde zadane pytanie,
  • nakierowanie szkolenia na profil działalności danego przedsiębiorstwa,
  • bardzo atrakcyjne opłaty,
  • materiały szkoleniowe.
Formularz kontaktowy
Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
e-Mail
Firma
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Biuro Doradztwa Podatkowego z siedzibą w Warszawie przy ul. Braci Wagów 1 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Biuro Doradztwa Podatkowego . Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.
Dodatkowe informacje
Kontakt
Biuro Doradztwa Podatkowego
ul. Braci Wagów 1
02-791 Warszawa
tel. 22 649 69 17
ukozieradzka@wp.pl
krzysztof.stefanski@biuropodatkowe-wawa.pl
Doradca Podatkowy Doradca Podatkowy
> Na górę > Polityka prywatności
Powered by mAdmin :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia