TaxPol
Napisz wiadomość Mapa witryny
Oferujemy wszystkie rozliczenia podatkowe
Start
O nas
Oferta
Certyfikaty
Do pobrania
Aktualności
SPECJALNA OFERTA
Kontakt
O nas

Biuro Doradztwa Podatkowego działa w Warszawie od ponad 20 lat. Siedziba biura mieści się w bliskim sąsiedztwie stacji metra Natolin.

W naszym biurze pracuje 2 licencjonowanych doradców podatkowych, którzy są członkami Krajowej Izby Doradców Podatkowych i 4 pracowników wyspecjalizowanych w zakresie prowadzenia ksiąg podatkowych.
 
Nasze główne atuty:
 • Profesjonalizm

Ciągle staramy się poprzez szkolenia doskonalić i podwyższać jakość świadczonych usług. Ogromny nacisk kładziemy na dobre przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm własny i osób zatrudnionych w naszym biurze. Stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w szkoleniach i seminariach adresowanych do doradców podatkowych i księgowych.

 • Doświadczenie

Doradzamy i zajmujemy się prowadzeniem wszystkich występujących w Polsce form prowadzenia działalności gospodarczej: począwszy od osoby fizycznej na karcie podatkowej, poprzez spółki w tym jawne, komandytowe, a skończywszy na spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością czy akcyjnych.

 • Komfort i elastycznośc

Ofertę biura adresujemy do Ciebie. Ty skoncentruj się na prowadzeniu swojego biznesu, a sprawy finansowo-księgowe i podatkowe powierz nam. My zajmiemy się tym profesjonalnie i doradzimy w każdej chwili.

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie z tytułu prowadzonej działalności, co dodatkowo daje niebywały komfort właścicielom firm z którymi podpisujemy umowy.

 • Nowoczesność

Jesteśmy firmą nowoczesną, która wprowadza innowacyjne rozwiązania dla potrzeb klientów i własnych. Do obsługi naszych Partnerów wykorzystujemy oprogramowania księgowe, wśród których znajdują się m.in. program księgowy „SYMFONIA”, program księgowy „PUZZLE”, program księgowy SKP (super księga podatkowa) czy też program „PŁATNIK” – służący do elektronicznej obsługi dokumentacyjnej dla ZUS z wykorzystaniem bezpiecznego elektronicznego podpisu.

Oferujemy następujący zakres usług:

 • kompleksową obsługę rachunkowo-księgową przedsiębiorstw,
 • doradztwo podatkowe, w tym porady i konsultacje dla osób fizycznych i prawnych, doradztwo w zakresie minimalizacji obciążeń podatkowych, przygotowanie dokumentów, formularzy rejestracyjnych i zgłoszeń, reprezentacja przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi, przygotowanie wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych w zakresie prawa podatkowego;
 • porady w zakresie formy i skutków rozliczenia księgowego likwidacji, upadłości oraz ich przeprowadzenie,
 • kompleksową obsługę kadrowo – płacową: prowadzenie dokumentacji kadrowej od umów o pracę, poprzez deklaracje ZUS i roczne deklaracje podatkowe dla pracowników po wypowiedzenia i rozwiązanie stosunku pracy oraz doradztwo w sprawach kadrowo – płacowych,
 • doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej,
 • przygotowanie dokumentacji cen transferowych,
 • dotacje unijne- pozyskiwanie i ich rozliczenie,
 • szkolenia podatkowe.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego biura i do współpracy.

Dodatkowe informacje
Kontakt
Biuro Doradztwa Podatkowego
ul. Braci Wagów 1
02-791 Warszawa
tel. 22 649 69 17
ukozieradzka@wp.pl
krzysztof.stefanski@biuropodatkowe-wawa.pl
Doradca Podatkowy Doradca Podatkowy
> Na górę > Polityka prywatności
Powered by mAdmin :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia