TaxPol
Napisz wiadomość Mapa witryny
Oferujemy kompleksowe wsparcie
Start
O nas
Oferta
Certyfikaty
Do pobrania
Aktualności
SPECJALNA OFERTA
Kontakt
Aktualność "Rozlicz z nami PIT za 2014 rok"

Rozliczenie PIT 2014

Jeśli potrzebujesz pomocy przy rozliczeniu rocznym, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę. Dzięki nam będziesz mógł rozliczyć PIT-a nie wychodząc z domu. Koszt takiej usługi to około 50 PLN, w zależności od ilości rozliczanych dokumentów.

Wystarczy, że:

  1. Prześlesz do nas lub dostarczysz:
    • skan Twojego PIT-11, PIT-8C, PIT-40 i innych dokumentów
    • numer telefonu kontaktowego do Ciebie
    • ewentualnie skany dokumentów wymaganych, by odliczyć ulgi (darowizny, ulga na dzieci, darowizna krwi, koszty dojazdu do pracy).
  2. Oddzwonimy do Ciebie, by potwierdzić zamówioną usługę rozliczenia PIT-a oraz uzgodnić cenę rozliczenia.
  3. Po zapłacie w ciągu 2 dni roboczych prześlemy Ci gotowe do podpisania rozliczenie roczne. Możemy je także wysłać elektronicznie.

Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy. Kontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.DATA PUBLIKACJI: 2015-03-14 » Pozostałe aktualności
Napisz do nas
Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
e-Mail
Firma
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Biuro Doradztwa Podatkowego z siedzibą w Warszawie przy ul. Braci Wagów 1 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Biuro Doradztwa Podatkowego . Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.
Kontakt
Biuro Doradztwa Podatkowego
ul. Braci Wagów 1
02-791 Warszawa
tel. 22 649 69 17
ukozieradzka@wp.pl
krzysztof.stefanski@biuropodatkowe-wawa.pl
Doradca Podatkowy Doradca Podatkowy
> Na górę > Polityka prywatności
Powered by mAdmin :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia